کشاورزی ساختمانی ماندگار

نمایندگی فروش انواع اداوات کشاورزی، ساختمانی و تاسیساتی

موتور پمپ حلزونی

موتور پمپ

موتور پمپ حلزونی

موتور پمپ حلزونی دارای ظاهری پیچیده و حلزونی می باشد به همین جهت به نام موتور پمپ حلزونی شناخته می شود . پمپ های حلزونی در هد و دبی های گوناگونی در بازار موجود می باشد. در داخل پوسته پمپ حلزونی پروانه ای تعبیه شده است که با اتصال یافتن این پمپ به موتور و روشن کردن موتور به چرخش در می آید و آب و یا هر گونه مایعی را پمپاژ می کند. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار انواع موتور پمپ آب را بریا فروش دارا می باشد. 
۰ ۰

قیمت موتور برق برای پمپ آب

موتور برق
قیمت موتور برق برای پمپ آب

قیمت موتور برق برای پمپ آب به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. که یکی از این پارامتر ها که قیمت موتور برق را  تعیین می کند نوع سوخت مصرفی موتور برق می باشد. موتور برق  دارای سه نوع سوخت مصرفی بنزین، گازوئیل و گاز می باشد که هر کدام از قیمت متفاوتی برخوردار می باشند.  در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار که یکی از واردکنندگان معتبر انواع موتور برق می باشد، قیمت موتور برق با توجه به کیفیت بسیار بالای این محصول بسیار مناسب و مطلوب می باشد.

۰ ۰

خرید موتور برق دیزلی

موتور برق

خرید موتور برق دیزلی

خرید موتور برق دیزلی با کیفیت عالی و قیمت ارزنده از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار که وارد کننده و عرضه کننده انواع اداوات کشاورزی و ساختمانی می باشد بریا شما مشتریان عزیز مهیا شده است. موتور برق دیزلی یا موتور برق گازوئیلی با استفاده از سوخت مصرفی گازوئیل کار می کنند و با استفاده از این سوخت برق مورد نیاز را تامین می کنند این دستگاه در مقایسه با موتور برق بنزینی آلایندگی کمتری را تولید می کنند و از مصرف سوخت پایینی برخوردار می باشند. 
۰ ۰

تیلر کولتیواتور دیزلی

تیلر کولتیواتور

تیلر کولتیواتور دیزلی

تیلر کولتیواتور دیزلی یکی از قدرتمند ترین دستگاه های کشاورزی و باغبانی می باشد که از توان و قدرت بالایی برخوردار می باشد شما اگر دارای زمین های کشاورزی و باغداری بزرگ با مساحت زیاد هستید می توانید تیلر کولتیواتور دیزلی را تهیه کنید. این دستگاه دا توان های مختلف 4 الی 16 اسب بخار موجود می باشد که افراد با توجه به حجم کاری خود می توانند بهترین دستگاه را انتخاب و خریداری نمایند. 
۰ ۰

قیمت تیلر شخم زن کشاورزی

تیلر کولتیواتور

قیمت تیلر شخم زن کشاورزی

قیمت تیلر شخم زن کشاورزی یکی از موارد بسیار مهم می باشد که برای خریداران بعد از کیفیت از اهمتی بالایی برخوردار می باشد این دستگاه جهت کاربری های مختلف مانند شخم زنی، کندن علف های هرز، کندن نهرکن و... کاربرد دارد. تیلر در واقع یکی از تجهیزات مهم و اصلی در صنعت کشاورزی و باغداری محسوب می شود که در انواع مختلف و با ویژگی ها و مشخصاتی مختلفی عرضه می شوند که هرکدانم با توجه به ویژگی هایی که دارند برای کاربری های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. 
۰ ۰

قیمت علف زن ماک

علف زن ماک

قیمت علف زن ماک
 
قیمت علف زن ماک با توجه به نوع موتور دستگاه و مدل دستکگاه کاملا متفاوت می باشد. برند ماک یکی از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که انواع ستگاه علف زن را با کیفیت بالا طراحی و تولید می کند. دستگاه علف زن ماک در مدل های مختلف دوشی، کوله پشتی، چرخ دار موجود می باشد همچنین این دستگاه به صورت بنزینی و برقی تولید می شود که با توجه به دسترسی افراد به هر یک از این منابع می توانند دستگاه را انتخاب و خریداری نمایند. دستگاه علف زن ماک با توجه به کیفیت بالایی که دارد از قیمت مناسب و مطلوبی برخوردار می باشد.
۰ ۰

موتور برق لیفان LGX6500E

موتور برق لیفان
موتور برق لیفان LGX6500E
موتور برق لیفان LGX6500E بنزینی 5.5 کیلو وات در مکان های مختلف همانند بیمارستان ها، کارخانه ها، سد ها و... کاربرد دارد. نوع ولتاژ این نوع از موتور برق تک فاز و مناسب بریا مصارف خانگی و غیر صنعتی می باشد. سیستم روشن کننده آن از نوع استارتی می باشد. آلترناتیور این دستگاه از جنس صد در صد مس خالص است.  بیرا خرید این دستگاه می توایند به مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار مراجعه کنید و از کیفیت عالی و قیمت مناسب برخوردار شوید.
۰ ۰

موتور تک 7 اسب گیربکسی لیفان LGE170FL

موتور تک
موتور تک 7 اسب گیربکسی لیفان LGE170FL
موتور تک 7 اسب گیربکسی لیفان LGE170FL یک موتور تک بنزینی است که جهت تامین نیروی مورد نیاز ادوات گوناگون کشاورزی و باغداری و سایر اداوات تاسیساتی و صنعتی کاربرد دارد. این نوع از موتور تک دارای گیربکس 2 به 1 و سنسور روغن می باشد. موتور گیربکسی دارای قدرت و توان 7 اسب بخار می باشد.یکی از مزیت های مهم موتور تک 7 اسب گیربکسی لیفان LGE170FL وجود سنسور قطع کن روغن است زمانی که سطح روغن داخل موتور پایین بیاید یا به هر دلیلی اپراتور فراموش کند که در داخل آن روغن بریزد این سنسور از عملکرد دستگاه جلوگیری می کند و اجازه روشن شدن دستگاه را نمی دهد که این موضوع مانع از از خراب شدن دستگاه می شود.
۰ ۰

علف تراش چندکاره دوشی ۵۲cc ماک MMT520

علف زن ماک

علف تراش چندکاره دوشی ۵۲cc ماک MMT520

برند ماک با کیفیت فوق العاده بالا و کارآمد در خصوص ساخت و تجهیز ادوات و ماشین آلات کشاورزی با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا به همراه نوآوری در زمینه تجهیزات مورد نیاز این بخش فعالیت دارد. شرکت ماک با طراحی و ساخت محصولات با کیفیت که ضامن کیفیت آن کارت گارانتی شرکتی آن می باشد و همچنین تامین قطعات و پشتیبانی این مجموعه محصولاتی با دوام را به بازار عرضه می کند. نسبت بنزین و روغن در این موتورهای دوزمانه 25 به یک می باشد
۰ ۰

علف زن ماک دو زمانه

علف زن ماک 

علف زن ماک دو زمانه

علف زن ماک دو زمانه یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که جهت هرس کردن گیاهان و درختان، از بین بردن علف های هرز، اصلاح و مرتب سازی درختان و گیاهان و با افزودن الحاقات برای کاربری های دیگر مانند گردو چینی، زیتون چینی، یونجه چینی، شمشاد زنی و... می تواند مورد استفاده کشاورزان و باغداران قرار گیرد.وارد کننده علف زن ماک دو زمانه مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار علاوه بر این محصول سایر دستگاه های علف زن ماک را دارا می باشد این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش این محصولات در کرج مشغول به فعالیت می باشد و این امکان را برای خریداران که در شهرستان ساکن هستند فراهم نموده است تا با خرید اینترنتی و آنلاین از دستگاه علف زن ماک اصلی بر خوردار شوند.
۰ ۰